هر شرکتی فارغ از اینکه چه چیزی می فروشد از برنامه های بازاریابی مختلفی استفاده می کند. عموما شرکتها از برنامه های بازاریابی تلفنی، بازاریابی بیلبورد، تبلیغات تلوزیونی، بازاریابی آنلاین، بازاریابی شبکه های اجتماعی(اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و…)، تبلیغات مکتوب مانند مجلات و روزنامه ها یا بازاریابی دیجیتال استفاده می کند. اثر بخشی و هزینه های هر یک از کمپین های بازاریابی اهمیت مهمی برای مدیران شرکتها دارد.

اگر مدیران نتوانند جهت تصمیم گیری های بهتر از اطلاعات استفاده کنند اطلاعات بازاریابی هیچ فایده ای نخواهد داشت اطلاعاتی که به وسیله اطلاع رسانی بازاریابی و تحقیقات بازاریابی جمع آوری می شوند باید در سازمان توزیع گردد و در زمان مناسب به مدیران داده شود. (فیلیپ کارتر کتاب اصول بازاریابی)

شما نیاز به نرم افزارCRM ای دارید تا به شما کمک کند برنامه ریزی و زمانبندی درستی برای اجرای کمپینهای تبلیغاتی داشته باشید. هزینه های تبلیغاتی را کاهش دهید. اطلاعات بدست آمده از کمپینهای تبلیغاتی طبقه بندی، ثبت و تحلیل کنید و اطلاعات را جهت تصمیم گیری های بهتر،کاهش هزینه ها و جلوگیری از اشتباهات جبران ناپذیر در اختیار مدیران قرار دهید

نرم افزار CRM فرادیس با فراهم آوردن نیازهای لازم برای چابک سازی فرآیند بازاریابی شما را یاری می کند تا منابع بازاریابی خود را مدیریت کنید.

امکانات نرم افزار CRM فرادیس در چابک سازی فرآیند بازاریابی

  • قابلیت بخش بندی بازار
  • قابلیت ایجاد کمپین بازاریابی
  • مدیریت داشبوردهای بازاریابی
مدیریت بازاریابی در نرم افزار CRM فرادیس

مدیریت بازاریابی در نرم افزار CRM فرادیس