درباره نرم افزار CRM فرادیس

»درباره نرم افزار CRM فرادیس
درباره نرم افزار CRM فرادیس2016-10-17T12:59:54+04:30

نرم افزار CRM فرادیس یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای مشتری مداری، ارتباطی، بازاریابی، فروش،تولید، خدمات و باشگاه مشتریان برای کسب وکارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است. در حال حاضر شرکتها با ۱ تا ۵۰ پرسنل در بخشهای مختلف از نرم افزار CRM فرادیس در بخشهای بازاریابی و فروش، تولید و خدمات پس از فروش استفاده می نمایند.

نرم افزار CRM فرادیس در سال ۱۳۸۸ تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند توسعه نرم افزار همچنان ادامه دارد.

نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
نرم افزار CRM فرادیس تحت وب می باشد و شما می توانید به صورت نامحدود از طریق مرورگرهای وب ( فایرفاکس، کروم، اینترنت اکسپرور و … ) و بدون نیاز به نصب نرم افزار و قفل سخت افزاری و بدون محدودیت جغرافیایی به بانک اطلاعات مشتریان خود دسترسی داشته باشید.

نرم افزار CRM فرادیس را می توانید در کمتر از ۱۰ روز کاری برای شرکتتان اجرایی کنید
نرم افزار CRM فرادیس با داشتن آموزش و راهنما حرفه ای نرم افزار همچنین سیستم تیکتینگ پشتیبانی راحت و حرفه ای را دراختیار مشتریان خود قرار می دهد.
همراه با سی دی نرم افزار CRM فرادیس یک دفترچه آموزش مدیریت ارتباط با مشتری دریافت می نمایید که مجموعه ای از آموزشها و اینفوگرافی های قدرتمندی است که شما را در اجرای صحیح سیستم مدیریت ارتباط با مشتری راهنمایی می نماید
همچنین می توانید در دوره های آموزشی مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت شکایات مشتری، مدیریت رضایت مشتری و باشگاه مشتریان شرکت کنید

سی دی نرم افزار crm فرادیس

سی دی نرم افزار crm فرادیس