مدیریت فروش در نرم افزار CRM فرادیس

», نرم افزار فروش فرادیس»مدیریت فروش در نرم افزار CRM فرادیس

مدیریت فروش در نرم افزار CRM فرادیس

فروش بخش انتهایی فرآیند بازاریابی و شروع یک رابطه بلندمدت با مشتریان است که نیاز به مدیریت ارتباط موفق با مشتریان دارد. فعالیتهای بازاریابی و کمپین های تبلیغاتی درصورتیکه که منجر به فروش نشود هیچ فایده ای نخواهد داشت. نرم افزار CRM فرادیس با فراهم آوردن نیازهای لازم برای چابک سازی فرآیند بازاریابی و فروش شما را یاری می کند تا بیشتر بفروشید.

مدیریت فروش شامل برنامه‌ریزی، سازماندهی،هدایت، کنترل و هماهنگی پرسنل فروش در جهت اهداف شرکت است و نرم افزار CRM فرادیس نیازهای مدیریت فروش را درجهت مدیریت صحیح نیروهای فروش، زمانبندی مناسب، کاهش فعالیتهای تکراری در بخش فروش، افزایش بهره وری کارشناسان فروش را فراهم نموده است.

نرم افزار CRM فرادیس مدیر و کارشناسان فروش را قبل از فروش،در حین فروش و بعد فروش همراهی می کند.

 

 

مدیرت فروش در نرم افزار crm فرادیس

مدیرت فروش در نرم افزار crm فرادیس

در باره نویسنده :

کارشناس مهندسی نرم افزار از دانشگاه نجف آباد هستم و از سال 1384 مشغول به فعالیت در زمینه نرم افزار در بخش فناوری اطلاعات شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس می باشم. به برنامه نویسی، سئو، موسیقی، دوچرخه سواری و شنا علاقه زیادی دارم . در حال حاضر به عنوان مدیر آموزش و استقرار نرم افزار CRM فرادیس با هدف چابک سازی فرآیندهای فروش، بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتری در کسب و کارهای مختلف مشغول به فعالیت هستم

ثبت ديدگاه