دریافت و پرداخت در نرم افزار فروش فرادیس

»»دریافت و پرداخت در نرم افزار فروش فرادیس

دریافت و پرداخت در نرم افزار فروش فرادیس

ثبت دریافت ها از مشتریان

نرم افزار فروش فرادیس به شما کمک می کنند تا تمام مطالبات دریافتی از اشخاص و مشتریان خود را در نرم افزار روی پرونده فروش و یا فاکتور فروش آن شخص ثبت نماید. با این کار به راحتی می توانید از میزان بدهکاری ، بستانکاری و ارتباط های مالی مشتریان خود به تفکیک گزارش های مورد نیاز را تهیه نماید.

ثبت پرداختی ها به مشتریان و تامین کنندگان

مواقعی در فروش پیش می آید که لازم است مبلغی به مشتری عودت داده شود و یا در قبال کالا و خدماتی که از اشخاص دیگری دریافت می نمایید هزینه ای را به آنها پرداخت نمایید تمام این موارد را نیز به راحتی می توانید در نرم افزار فروش فرادیس ثبت کنید و در زمان لازم از آنها گزارشات مورد نیاز را برای ارائه به اشخاص مرتبط تهیه نمایید.

دریافت و پرداخت مشتریان در نرم افزار فروش فرادیس

دریافت و پرداخت مشتریان در نرم افزار فروش فرادیس

در باره نویسنده :

کارشناس مهندسی نرم افزار از دانشگاه نجف آباد هستم و از سال 1384 مشغول به فعالیت در زمینه نرم افزار در بخش فناوری اطلاعات شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس می باشم. به برنامه نویسی، سئو، موسیقی، دوچرخه سواری و شنا علاقه زیادی دارم . در حال حاضر به عنوان مدیر آموزش و استقرار نرم افزار CRM فرادیس با هدف چابک سازی فرآیندهای فروش، بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتری در کسب و کارهای مختلف مشغول به فعالیت هستم

ثبت ديدگاه